Urodziny Aleksa. Radość w oczach tego dzielnego chłopaka była bezcenna. Taka ilość kartek i prezentów to spełnienie marzeń każdego dziecka. W imieniu Aleksa i jego mamy pragniemy serdecznie podziękować. Nie sposób wymienić wszystkich osób, które okazały tak wielkie serce. Dziękujemy dzieciom i rodzicom, przedszkolom, szkołom, nauczycielom, instytucjom, firmom, stowarzyszeniom i fundacjom z całej Polski i zagranicy. Kochani przyczyniliście się do tego, że ten dzień Aleks z pewnością zapamięta. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, życzenia, kartki, zdjęcia, plakaty, rysunki i przeróżne, wspaniałe prezenty. Bardzo dziękujemy też za osobiste złożenie życzeń i wręczenie prezentów żołnierzom z 18 bielskiego Batalionu Powietrznodesantowego. Jesteśmy pełni podziwu, że w ludziach tkwią tak ogromne pokłady życzliwości i chęci bezinteresownej pomocy … i że mimo wszystko chce nam się pomagać.